SALSA W PARACH - od podstaw - wtorek/czwartek 19:50 - Evelina & Marcin | Facebook

SALSA W PARACH - od podstaw - wtorek/czwartek 19:50 - Evelina & Marcin | Facebook cover image
Event verified

Tickets

Don’t have an account? Get started

or...

Loading...


Date

From to

Time

From to

City and country

Warsaw, Poland

Location

Revolution Dance Center

Event type

Not provided

Dance & Music types

Salsa

Zapraszamy na nasz nowy kurs salsy w parach on1 od podstaw z Eweliną Kućko i Marcinem Baraniukiem w każdy wtorek i czwartek o 19:50. Kurs przeznaczony jest dla osób chcących nauczyć się jednego z bardziej widowiskowych stylów tanecznych jakim jest salsa oraz świetnie się bawić przy latynoskich rytmach.

Salsa wywodzi się z połączenia rytmów afrokubańskich i karaibskich. Namiętność miedzy partnerami nadaje jej cały swój urok. Salsa charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest to taniec dla każdego. Nie trzeba doświadczenia aby móc spróbować swoich sił w nauce salsy, ponieważ przychodzi ona z łatwością. Jest to jedna z najpopularniejszych form tańca.

Marzy Ci się taniec w parze przy gorących salsowych rytmach? Chcesz zarazić się pasją do tańca, to nie trać czasu i dołącz do Nas, zapisując się na kurs salsy w parach on1. Nie musisz zapisywać się w parze, dbamy o to aby proporcje damsko - męskie były wyrównane. U nas nie ma nudy, przyjdź i przekonaj się sam. Czekamy na Ciebie!

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, ZE WZGĘDU NA LIMIT MIEJSC.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ: www.revolutiondancecenter.pl/grafik-zapisy/

Lub wyślij do nas maila info@revolutiondancecenter.pl (prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu oraz nazwę/dzień/godzinę kursu) lub osobiście w siedzibie szkoły.

CENNIK: www.revolutiondancecenter.pl/cennik/

Kiedy? Wtorek i czwartek 19:50-20:50 Gdzie? Szkoła Tańca RDC ul. Długa 44/50 Instruktorzy: Ewelina Kućko i Marcin Baraniuk Start kursu: 28 lutego 2023

Do zobaczenia Revolution Dance Center 💜 www.revolutiondancecenter.pl

Social media

https://www.facebook.com/events/1148847922491742

Dansador

Create EventOur featuresInstagram

© 2023. All rights reserved