Leading & Following by Evel i Kleszka | Facebook

Leading & Following by Evel i Kleszka | Facebook cover image
Event verified

Tickets

Don’t have an account? Get started

or...

Loading...


Date

From to

Time

From to

City and country

Kraków, Poland

Location

Salsa House

Event type

Not provided

Dance & Music types

Salsa

To nie jest Prima Aprilisowy żart! Udało się niemożliwe! ❤ ❤ Pogodzić oba terminarze Evel i Kleszki! Ich dwoje, razem! Tego nie można przegapić!

A warsztaciki zrobią z tego z czego słynęli podczas swoich wspólnych kursów - techniki prowadzenia. 💃🏻🕺🏻

Warsztaty prowadzenie i podążanie - 3 godzinne warsztaty z prowadzenia, na których skupimy się na trzech głównych aspektach tańca bazując na krokach salsy: 💎 KONTAKT czyli jak nawiązać niewerbalną konwersacje z partnerką. Na tej godzinie popracujemy nad dawaniem i odczytywaniem sygnałów zarówno przez partnera jak i partnerkę 💎 DOTYK skupimy się nad siłą oraz płynnością prowadzenia, a także nauczymy jak ją dostosować do sytuacji. 💎 SYNERGIA skoncentrujemy się nad łączeniem elementów w całość tak, aby prowadzenie i podążanie współgrało z elementami stylingu i muzyką. Zajmiemy się również zmianami szybkości tańca.


ℹ️ ℹ️ ℹ️ 📆 Kiedy Sobota, 01.04.2023 | start o 15:00 🏚 Gdzie Salsa House, Mogilska 70 💰 Koszt: 3h = 80 zł Promocja dla par = 140 zł ✅ Akceptujemy MultiSport i Medicover Sport bez dopłat 😉 *

  • Dla posiadaczy kart partnerskich obowiązuje kaucja (opłata rezerwacyjna) w wysokości 30 zł. Kaucja zwracana jest po wzięciu udziału w zajęciach. W przypadku nieobecności i nie zgłoszenia rezygnacji z kursu na min 24h przed rozpoczęciem zajęć, kaucja zostaje u nas.

✍️ Formularz zapisu: https://forms.gle/9sZWhdiM7pHRdirq8

W razie pytań i wątpliwości – pisz śmiało 🙂 ✍️ salsahousekrakow@gmail.co

Social media

https://www.facebook.com/events/1934147973594864

Dansador

Create EventOur featuresInstagram

© 2023. All rights reserved