BACHATA W PARACH - poziom początkujący - Piątek 19:20 - Aleksandra & Nikita | Facebook

BACHATA W PARACH - poziom początkujący - Piątek 19:20 - Aleksandra & Nikita | Facebook cover image
Event verified

Tickets

Don’t have an account? Get started

or...

Loading...


Date

From to

Time

From to

City and country

Warsaw, Poland

Location

Revolution Dance Center

Event type

Not provided

Dance & Music types

Bachata

Zapraszamy na nasz nowy kurs bachaty w parach od podstaw, w każdy piątek o 19:20. Bachata to najbardziej popularny taniec socjalowy w parze. Na zajęciach nauczysz się tańczysz, poznasz super ludzi i miło spędzisz czas.

Bachata oryginalnie pochodzi z Dominikany i daje niezliczone możliwości interpretacji muzyki. Charakteryzuje się zmysłowym ruchem bioder, kuszącym stylingiem, niesamowitą interakcją partnerów w tańcu oraz nieskomplikowaną sekwencją kroków. Partnerzy tańczą ze sobą w bliskim trzymaniu celebrując wspólną pasje. Bachate można tańczyć nie tylko do muzyki bachatowej, ale także do niezliczonych coverów i remixów popularnych hitów radiowych i imprezowych.

Marzy Ci się taniec w parze przy zmysłowych rytmach bachaty? Chcesz zarazić się pasją do tańca, to nie trać czasu i dołącz do Nas, zapisując się na kurs bachaty w parach. Nie musisz zapisywać się w parze, dbamy o to aby proporcje damsko - męskie były wyrównane. U nas nie ma nudy, przyjdź i przekonaj się sam. Czekamy na Ciebie!

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, ZE WZGĘDU NA LIMIT MIEJSC.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ: www.revolutiondancecenter.pl/grafik-zapisy/

Lub wyślij do nas maila info@revolutiondancecenter.pl (prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu oraz nazwę/dzień/godzinę kursu) lub osobiście w siedzibie szkoły.

CENNIK: www.revolutiondancecenter.pl/cennik/

Kiedy? Piątek 19:20-20:20 Gdzie? Szkoła Tańca RDC ul. Długa 44/50 Instruktorzy: Aleksandra Kowalczyk i Nikita Bubnov Start kursu: 03 marca 2023

Do zobaczenia Revolution Dance Center 💜 www.revolutiondancecenter.pl

Social media

https://www.facebook.com/events/3363915313924834

Dansador

Create EventOur featuresInstagram

© 2023. All rights reserved