Bachata w parach od podstaw - czwartek 19:00 - Edu & Sandra | Facebook

Bachata w parach od podstaw - czwartek 19:00 - Edu & Sandra | Facebook cover image
Event verified

Tickets

Don’t have an account? Get started

or...

Loading...


Date

From to

Time

From to

City and country

Warsaw, Poland

Location

Revolution Dance Center

Event type

Not provided

Dance & Music types

Bachata

Zapraszamy na nasz nowy intensywny kurs bachaty w parach od podstaw z Eduardem Moreno i Sandrą Nejman, w każdy czwartek o 19:00. Kurs przeznaczony jest dla osób, którzy chcą w szybkim tempie opanować figury bachatowe i zacząć tańczyć na imprezach. Możecie oczekiwać miłej atmosfery oraz świetnej zabawy!

Bachata oryginalnie pochodzi z Dominikany i daje niezliczone możliwości interpretacji muzyki. Charakteryzuje się zmysłowym ruchem bioder, kuszącym stylingiem, niesamowitą interakcją partnerów w tańcu oraz nieskomplikowaną sekwencją kroków. Partnerzy tańczą ze sobą w bliskim trzymaniu celebrując wspólną pasje. Bachate można tańczyć nie tylko do muzyki bachatowej, ale także do niezliczonych coverów i remixów popularnych hitów radiowych i imprezowych.

Marzy Ci się taniec w parze przy zmysłowych rytmach bachaty? Chcesz zarazić się pasją do tańca, to nie trać czasu i dołącz do Nas, zapisując się na kurs bachaty w parach. Nie musisz zapisywać się w parze, dbamy o to aby proporcje damsko - męskie były wyrównane. U nas nie ma nudy, przyjdź i przekonaj się sam. Czekamy na Ciebie!

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, ZE WZGĘDU NA LIMIT MIEJSC.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ: www.revolutiondancecenter.pl/grafik-zapisy/

Lub wyślij do nas maila info@revolutiondancecenter.pl (prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu oraz nazwę/dzień/godzinę kursu) lub osobiście w siedzibie szkoły.

CENNIK: www.revolutiondancecenter.pl/cennik/

Kiedy? Czwartek 19:00-21:00 Gdzie? Szkoła Tańca RDC ul. Długa 44/50 Instruktorzy: Sandra Nejman & Eduard Moreno Start kursu: 19 stycznia 2023

Do zobaczenia Revolution Dance Center 💜 www.revolutiondancecenter.pl


Dansador

Create EventOur featuresInstagram

© 2023. All rights reserved