Bachata Ladies Video Projekt - Boginie � | Facebook

Bachata Ladies Video Projekt - Boginie � | Facebook cover image
Event verified

Tickets

Don’t have an account? Get started

or...

Loading...


Date

From to

Time

From to

City and country

Warsaw, Poland

Location

Warszawa

Event type

Not provided

Dance & Music types

Bachata

Zapraszam na mega kobiecy, rozwojowy projekt z Bachatą Sensual - BOGINIE �

Spotykamy się w każdy wtorek od 14.02 aby świętować tańcem naszą kobiecość, sensualność i moc ��

Przygotowałam dla Was kolejny wspaniały projekt, który wypływa głęboko z mojego serca - „Bachata Ladies Video Projekt - BOGINIE” Choreografia z elementami dobranymi tak abyście wyszły z sali z konkretną wiedzą i poczuły, że jesteście częścią czegoś wyjątkowego ( spójrz na linki w wydarzeniu jak tańczą moje uczennice ) Poza tym, że nauczymy się układu przepełnionego pięknym ruchem, stylingami i muzycznie dopieszczonym footworkiem to nagramy go w pięknej przestrzeni z profesjonalnym operatorem tak jak to robię zawsze z moimi uczniami uczniami.

Jako kobiety i nauczyciela taniec jest dla mnie narzędziem rozwoju osobistego. Uleczenia , wydobycia oraz ostatecznie ekspresji niesamowitej energii, która wprawia w magiczny ruch ten świat - Boskiej Energii Kobiecości. Jesteśmy w niesamowitym czasie przebudzenia tej energii na Ziemi. Od 10 lat poszukiwałam odpowiedzi na pytania czym jest ta kobieca energia Bogini, jak ją z siebie wydobyć i jak z niej korzystać…a przez ostanie 3 lata pracowałam różnymi metodami nad tym procesem 7 dni w tygodniu…� dzisiaj nie tylko jej doświadczam w swoim własnym ciele, ale dzielę się swoją wiedzą z uczniami ( kobietami i mężczyznami) i wspieram jej potencjał gdziekolwiek jestem o to poproszona. Jeśli czujesz, że chcesz rozwijać się tanecznie i osobowościowo pod moimi skrzydłami - zapraszam do zapisu do tego pięknego projektu. Zapisy do 07.02 !

Styl : Bachata / Bachata Sensual Poziom : Open ( minimum rok nauki stylu )
Instruktorka : Wanda Grabowska Gdzie : Sale Taneczne Millennium/ Nagrywka video w innym miejscu, które podam na pierwszych zajęciach. Inwestycja : 220 zł za miesiąc ( z kartą sportową 200 zł)

Kiedy : Każdy wtorek od 14.02 w godz. 20-22

Nagrywka wideo w dniu 16.04 ( w zależności od ilości uczestniczek może być dodatkowo płatna około 50 zł )

Stroje dodatkowo płatne około 150 zł

Jak się zapisać :

Wysyłasz wiadomość prywatną na Fan Page WandaGrabowska bądź na priv do Wanda Grabowska z informacją, że chcesz być częścią projektu. Dostajesz informację zwrotną o dostępności miejsc.

Po otrzymaniu informacji o dostępności miejsc wykonujesz przelew bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł na wskazane poniżej konto ( gwarancja zapisu na warsztaty), pozostała cześć inwestycji płatna w 1 dniu warsztatów.

Wanda Grabowska 68 1160 2202 0000 0004 5751 1623

Uwaga ! W razie rezygnacji uczestniczki - po 07.02 nie zwracam inwestycji w postaci zadatku.


Dansador

Create EventOur featuresInstagram

© 2023. All rights reserved